O firmie

NET43 to młody, ambitny i stale rozwijający się zespół, który oferuje Państwu swoje usługi w zakresie możliwości, jakie daje nam obecnie internet. Doświadczenie zdobyte we wcześniejszych miejscach pracy, analiza rynku oraz ewolucja marketingowa umożliwiła nam stworzenie NET43 jako niezależnego dostawcy usług reklamowych. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do średnich i małych firm, dla których rozwoju reklama jest niezbędna. Rosnąca ilość użytkowników i coraz łatwiejszy dostęp do internetu sprawia, że reklama w sieci przynosi wymierne efekty.

NET43 powstał w paździeniku 2010 roku. Mimo krótkiego stażu mamy w swoim dorobku już zrealizowane projekty, a kolejne są w przygotowaniu. Wcześniejsze doświadczenia, przejrzysta strategia marketingowa i atrakcyjne ceny naszych usług pozwalają nam bez obaw patrzeć w przyszłość.

Naszym atutem jest doskonały kontakt z klientem, czego potwierdzeniem jest liczne i stale powiększające się grono obsługiwanych firm. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie unikając szablonowych rozwiązań. Wyróżnia nas kreatywność, znajomość rynku oraz skuteczność działania, dzięki czemu tworzymy projekty o najwyższej jakości. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Po ukończeniu prac zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne we wszelkich kwestiach związanych z reklamą. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty na wykonywane usługi.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam

Oferta

Polecamy

Zapraszamy

Zobacz także