Praca w NET43

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP
Data ogłoszenia: 20-02-2015

Opis stanowiska:
Programowanie sklepów internetowych.

Wymagania:
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji sklepów on-line;
- znajomość technologii PHP, MySQL, Java, Ajax, CSS;
- znajomość branży e-commerce.

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole;
- udział w kreatywnych przedsięwzięciach;
- nienormowany czas pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- praca zdalna;
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników;
- mile widziani studenci w systemie dziennym.

Oferty wraz z CV i listem motywacyjnym* prosimy wysyłać na info@net43.pl

Przedstawiciel handlowy
Data ogłoszenia: 02-03-2015

Praca przy obsłudze klientów internetowych katalogów branżowych na terenie miasta Zielonej Góry.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
- znajomość branży reklamy internetowej;
- wysoka motywacja, dyspozycyjność i determinacja w działaniu;
- zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne;
- przyjazny wizerunek i kultura osobista.

Oferujemy:

* Dokumenty powinny zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zaufali nam

Oferta

Polecamy

Zapraszamy